Зараз на сайті 4 відвідувача

Приклади готових шаф


Індивідуальне замовлення шафи-купе

Крок 1

Перед замовленням шафи-купе, визначтеся, яка повинна бути у шафи довжина (ширина), і скільки висувних елементів Вам знадобиться. Кількість секцій і полиць в шафі на вартість впливає мінімально. Визначтеся з фасадом: які двері будуть у вашої шафи - звичайна ДСП, дзеркала, а може бути, ви виберете дзеркала з малюнком або комбінований варіант?

Ми не працюємо за певними жорстким стандартам, тому всі розміри і деталі будуть підбиратися відповідно до ваших вимог та індивідуальними вподобаннями. Немає ніяких обмежень по ширині, глибині або висоті шафи, якщо вони дійсно сильно відрізняються від середньостатистичних, зверніться до наших фахівців для визначення приблизної ціни такої шафи.

Відповідно до Ваших розмірів і побажань наші дизайнери складуть проект шафи і підрахують її вартість. В ході консультації дизайнер згідно з Вашими вподобаннями намалює наповнення шафи-купе, підкаже, як зробити внутрішній простір шафи зручним і ергономічним.

Крок 2

Після того, як Ви дізналися приблизну ціну, і вона Вас влаштувала, наші спеціалісти в найзручніший для Вас час поїдуть до Вас додому й виконають точні заміри - це безкоштовна послуга. На місці дизайнер надає консультацію. Відповідно до розмірів, дизайну приміщення і побажання клієнтів, дизайнер зробить підказки по підбору кольору плити, виду фасаду і конструкцію шафи.

Крок 3

Отримавши консультацію дизайнера, подивившись на ескіз і почувши уточнену ціну, Ви можете в нашому офісі укласти договір. За умовами нашого договору передоплата становить 50%, а термін виконання – орієнтовано 1 місяць. Так що через 1 місяць, а може й раніше, ваш будинок прикрасить нова, гарна, зручна і якісна шафа-купе. В ціну шафи входить транспортування до Вашого дому, а також монтаж шафи.

Лист для вимірів