Зараз на сайті 1 відвідувача

Студія кухні „Ісак”

Студія кухні „Ісак” пропонує вам широкий вибір оригінальних та вишуканих меблів для цієї частини вашого дому. В нашому каталозі ви можете знайти класичні кухні і не тільки, кожна з яких варта вашої уваги. Наші кухні створені як для звичайних, так і для будинків із дерева. Завдяки своєму витонченому зовнішньому вигляду вони створюють відчуття достатку та успіху у кожній оселі.

Окрім використання якісних матеріалів ми багато уваги приділяємо дизайну. Саме тому, окрім класичних кухонь у нас ви знайдете варіанти виконані у стилі «модерн», «хай-тек», а також добре відомі у всьому світі кухні в італійському стилі.

Завдяки сучасному обладнанню ми працюємо на рівні з європейськими виробниками. Більше того, фасадні частини італійських кухонь нашого виробництва привезені безпосередньо з цієї країни. Тоді як каркаси виготовляються з дотриманням європейських вимог. Відповідно, італійські кухні нашого виробництва не поступаються своїм дизайном, чи якістю будь-яким тим, що виготовлені на території цієї, чи інших європейських держав.

Що стосується цін на ті витвори кухонного мистецтва, які є в нашому каталозі, то вони прийнятні і в повній мірі відповідають їх якості. Зрештою, на нашу думку, кожна закарпатська господиня заслуговує на те, аби мати вдома власну італійську кухню. Тому ми робимо все, аби таке придбання було доступним для кожної сі'ї.

Також, хочемо звернути вашу увагу на те, що всі матеріали які ми використовуємо для виробництва італійських кухонь (як і класичних та інших) є екологічно чистими та не несуть будь-якої шкоди дорослим чи дітям. Це важливо, оскільки деякі виробники використовують клеї та лаки не дуже високої якості, які можуть виділяти небезпечні для здоров’я людини речовини. В той же час спеціальні покриття, які застосовуємо ми зберігають зовнішній вигляд кухонь на довгі роки у тому вигляді, якими вони є на момент встановлення.

Студія кухні „Ісак” працює вже не перший рік і з нашою допомогою багато закарпатських господинь вже давно готують на власних класичних кухнях, що встановлені нами і в будинках, і в квартирах. Ми чуємо приємні відгуки, що спонукає нас і надалі розширювати асортимент та функціональність нашої продукції. Тому, якщо вам потрібна кухня, ви зайшли у вірний інтернет магазин!