About us

2001

Заснування

Підприємство "Меблі Ісак" почало свою історію у 2001 році. На тлі істотних змін, які відбувалися по всій країні, двоє братів об’єдналися в м.Хуст (Україна) з метою налагодження випуску меблевої продукції європейської якості за доступними цінами.

За перші роки роботи продукція ПП "Меблі Ісак" була представлена в Хуському районі Закарпатської області. У 2001 році трудовий колектив складав 5 осіб.

На першому етапі свого розвитку працівники Підприємства виготовляли двері, сходи на орендованих площах з використанням виключно ручного інструменту. Виготовлялися ексклюзивні меблі за індивідуальними замовленнями.

На початку 2005 року Підприємство приступило до створення власної роздрібної торговельної мережі, маючи в своєму колективі близько 7 фахівців. Завдяки сумлінній, злагодженій праці Ісак Б.Ю та Ісак Я.Ю та ефективному плануванню, було придбано виробничі приміщення, оновлено обладнання та інструмент. Доставку товарів підприємство вже забезпечувало власним транспортом. При виготовленні продукції використовувалися матеріали і фурнітура загальновизнаних світових лідерів.

Налагодивши серійне виробництво меблів за допомогою промислового обладнання імпортного та вітчизняного виробництва, вже до кінця 2005 року Підприємство заявило про себе на території всієї області. На той час виробничі потужності підприємства дозволили побудувати роботу з дилерами і запропонувати на ринку корпусні меблі, в тому числі: шафи, кухні, столи, тумби і комоди, меблі для ванної та спальні.

2005

Власна мережа

2018

Міжнародні ринки

Висока якість меблів і привабливі ціни викликали інтерес до співпраці у деяких закордонних клієнтів. Забезпечуючи стабільне виробництво меблів всередині країни, ПП "Меблі Ісак" в 2018 році виходить на міжнародні ринки. Експорт меблів запланований в Чехію, Словаччину, Великобританію та інші країни.

На підприємстві регулярно підвищується кваліфікація персоналу, розширюється дилерська і власна торговельна мережа. За результатами роботи в 2014, 2015 року, 2016 роках Підприємство "Меблі Ісак" є одним з лідерів меблевої галузі Закарпатської області.

В чому наша перевага

  • Інноваційна технологія виробництва
  • Нове обладнання, що відповідає європейським стандартам
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення
  • Сучасна програма для візуалізації проекту
  • Надійна команда дизайнерів та технологів

Як проходить робота?

  • Перший етап- наш дизайнер знімає розміри приміщення і потім разом з вами в салоні створює проект по індивідуальним розмірам, враховуючи всі особливості, та ваші побажання.
  • Наступний етап- вибір матеріалу, оздоблення та фурнітури.
  • Останнім етапом є узгодження деталей замовлення, термінів виконання та ціни.

Ціни

Щоб полегшити роботу, ми розробили прайс на позиції стандартних розмірів. Остаточну ціну на індивідуальне замовлення можна дізнатися лише після пройдених lll етапів, тобто, заміри, дизайн та вибір фурнітури. Замовляючи меблі саме у нас: заміри, консультація дизайнера, проект та монтаж проводяться безкоштовно!